Ichtiofobia

Ichtiofobia strach przed rybamiJeśli boisz się pływać w takich akwenach wodnych jak np. jeziora, stawy i rzeki bo obawiasz się myśli, że napotkasz jakąś rybę to możliwe, że cierpisz na fobię, która nazywa się ichtiofobia.

[Głosów: 4   Average: 5/5]

Wioletta Kot

Cześć! Na początku chciałabym powiedzieć kilka słów na swój temat. Mam na imię Wiola i pochodzę z Poznania, natomiast obecnie mieszkam w Krakowie gdzie ukończyłam dietetykę na wydziale lekarskim na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moją pasją jest dietetyka, psychologia, kosmetologia i ogólnie temat zdrowia – właśnie dlatego postanowiłam poprowadzić bloga, w którym będę dzielić się z Wami moją wiedzą! Dietetyką zaczęłam interesować się jeszcze jako nastolatka – dzięki zmianie stylu życia zrzuciłam 30 kg! A aktywność fizyczna szybko stała się moją pasją ;) Jak tylko pogoda sprzyja to uwielbiam biegać po parku, ćwiczę także regularnie na siłowni – to znacznie poprawia moje samopoczucie!

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Oskar-Ekspert od survivalu. pisze:

    Jeśli ktoś chce wybrać się na przetrwanie nie może się bać różnych stworzeń,a tym bardziej nie może się bać ich jeść,bo inaczej nie przetrwa nawet godziny a co dopiero tydzień czy dwa.Żeby wybrać się na przetrwanie musisz wiedzieć co wziąć,co można jeść i jak budować różne rzeczy,zdobywać pożywienie i schronienie.Trzeba wiedzieć co robić.Nie że weźmiesz ostrugasz patyk i nie wiesz co z nim zrobić,czyli nie udawać,że się jest ekspertem od przetrwania,tylko trzeba działać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *